شهاب مظفری خواننده پاپ کشورمان روز گذشته در اقدامی عجیب یک آهنگ رپ را با موضوع “دیس یاس” خواننده سرشناس رپ کشورمان منتشر کرد که واکنش های زیادی را به همراه داشت!
کد خبر: ۲۰۵۷۱۶
تاریخ انتشار:۱۸ تير ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۴ - 09 July 2021

ماجرای دیس شهاب مظفری به یاس

به گزارش روزپلاس؛ شهاب مظفری خواننده پاپ کشورمان روز گذشته در اقدامی عجیب یک آهنگ رپ را با موضوع "دیس یاس” خواننده سرشناس رپ کشورمان منتشر کرد که واکنش های زیادی را به همراه داشت!!

ماجرا از چه قرار است ؟

ماجرای از این قرار است که چندی پیش یاس خواننده رپ ایرانی آهنگی به نام سفارسی را منتشر کرد که در آن خواننده های مارکتی را مورد انتقاد قرار داد یاس در آهنگ سفارشی به خواننده هایی که یک شبه با یکی دو آهنگ معروف شده اند انتقاد کرد و گفت که این خواننده ها یک شبه معروف میشوند و یک شبه هم از موسیقی خواهند رفت. این آهنگ باعث شد که شهاب مظفری در اینستاگرامش به آن واکنش نشان بدهد

دیس شهاب مظفری به یاس

نکته دیگر اینکه شهاب مظفری از خواننده های رسمی کشورمان است و یاس را به عنوان یک خواننده زیرزمینی که آهنگ های مجوز ندارد میشناسند و آهنگی رپی که شهاب مظفری خوانده علامت سوالی را در رسانه ها و شبکه های اجتماعی مطرح کرده است

توضیحات شهاب مظفری در اینستاگرام خود :

ببین زهر مارم تو تلخم نکن

نذار اسمت از رو زمین پاک شه

یه کبریت کوچیک بی ارزشَم

یه وقتا می تونه خطرناک شه

یکی موند تو زیر زمینای سرد

که شاید یه روز مثل الماس شه

تهش شد یه کاکتوس بی خاصیت

همون که می خواس آخرش یاس شه

ته قصه بالا و پایین نکن

آخه دوغ میشه مگه ماست شه

زمین خوردی با قافیه های شُل

یه قرصی بخور قافیه ت راست شه

شهاب مظفری خواننده و آهنگساز جوان متولد 7 اردیبهشت ماه سال 1363 می‌باشد و 34 سال سن دارد. وی با رشته کامپیوتر وارد دانشگاه گردیده اسـت و هم زمان با تخصیل خود در همان اوایل در زمینه موسیقی فعالیت نمود. بـه گفته خودش قد او حدود 198 سانت اسـت.ساز حرفه ای او پیانو ست کـه از کودکی یادگیری آنرا آغاز کرد. و مضاف بر آن ، گیتار کلاسیک نیز، از سازهای دیگری ست کـه مسلط اسـت. شهاب اولین اهنگ خودرا درسال 1387 بـه نام از وقتی رفتی منتشر نمود کـه مورد توجه همگی قرار گرفت اما بعد ازآن با انتشار کارهای احساسی دیگر توانست بـه خوبی شناخته شود و هواداران زیادی را بدست آورد.

بازگشت به ابتدای صفحه
ارسال به دوستان
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
روایت تصویری
نگاه دوم
پیشنهاد سردبیر
پربازدیدها