برخی از نشانه‌های افراد قوی که می‌تواند عده‌ای را بترساند.
کد خبر: ۱۹۸۸۴۱
تاریخ انتشار:۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۰ - 19 May 2021
به گزارش روزپلاس، وقتی افراد با شخصی روبرو می‌شوند که شخصیت قوی دارد نوع شخصیتی که با آن روبرو شده اند را درک نمی‌کنند.

برخی از افراد فکر می‌کنند که شما به همه چیز تسلط دارید و در مقابل، عده‌ای دیگر بر این باور هستند که شما فرد بی ادبی هستید. این در حالی است که هیچ یک از این ویژگی‌ها درمورد شما صدق نمی‌کند چرا که هیچ یک از این کلمات به هیچ وجه منعکس کننده شخصیت شما نیستند و در حقیقت، درون افراد قوی خبری از خشونت نیست و شاید در نگاه شما، افرادی که شخصیت سلطه گری دارند جلوه خشنی پیش چشم شما دارند.

مطمئنا، ممکن است برخی از افراد از شما به عنوان فردی سلطه گر بترسند و این موضوع فقط به این دلیل است که چگونه می‌توانید آنقدر به خود اطمینان داشته باشید که برای تأیید اعتبار خود به شخص دیگری احتیاج نداشته باشید.

در این مطلب، نشانه‌هایی وجود دارد که حاکی از شخصیت قوی شماست که ممکن است برخی از افراد از این نشانه‌ها ترسیده باشند.

شخصیت‌های قوی بهانه نمی‌آورند
همان طور که از عنوان پیداست، شخصیت‌های قوی بهانه جویی نمی‌کنند چراکه وقتی شخصیت شما قوی باشد، حاضر نیستید به حرف‌های مردمی گوش دهید که وقت خود را صرف غر زدن برای انجام کار‌هایی می‌کنند که می‌توانستند انجام دهند، امّا انجام نداده اند.

شما ترجیح می‌دهید روی کار‌هایی که می‌توانید انجام دهید و چگونگی غلبه بر موانع انجام کار‌های بیشتر تمرکز کنید و از خود به خاطر بهانه نگرفتن سوال نکنید.
اگرچه ممکن است دلایل زیادی وجود داشته باشد برای این که شما نمی‌توانید کاری را انجام دهید، امّا به همین مراتب، دلایل بیشتری برای توانایی شما برای انجام کار‌ها وجود دارد.

شما مراقب افرادی که می‌خواهید وارد زندگی خود کنید، هستید

شما به عنوان یک فرد قوی، مراقب افرادی هستید که می‌خواهید وارد زندگی خود کنید و در حقیقت، برای ارتباط برقرار کردن، به هر کسی اعتماد نمی‌کنید تا او به شما بگوید که شما چه کسی و چه چیزی هستید و یا چه کاری می‌توانید انجام دهید.

شما فردی هستید که تشخیص می‌دهید نه تنها برخی از افراد برای بهتر شدن احساس نیاز خود کاری را انجام می‌دهند بلکه برخی از افراد برای احساس کامل بودن نیاز به شنیدن این موارد داشته باشند.

حتی اگر هنوز دقیقا نمی‌دانید که هستید، می‌توانید بدون نیاز به دیگران اعم از یکی از اعضای خانواده، دوست و رئیس خود که به شما بگوید توانایی شما چیست، پی به این موضوع ببرید.

از صحبت‌های بی اهمیت متنفر هستید

شما فردی هستید که از صحبت‌های بی اهمیت متنفر هستید چرا که چنین صحبت‌هایی نه تنها برای شما بی ارزش هستند بلکه می‌توانند جلوی کار‌های مهم ترتان را بگیرند.
افرادی با شخصیت قوی، ایده‌های زیادی نیز دارند

اگر شخصیت قوی دارید نمی‌خواهید وقت خود را تلف کرده و درمورد مردم حرف بزنید چراکه ترجیح می‌دهید تغییرات خوبی را برای جهان به ارمغان آورید و بدنبال آن، نمی‌توانید بی احساس بودن، بی ادبی و نادانی دیگران را تحمل کنید.

قوی بودن شخصیت برخی از افراد ناشی از آگاهی کامل و متفکر بودن آن هاست و از آن جا که تلاش می‌کنند تا از وقت خود به خوبی استفاده کنند و برای این منظور تلاش زیادی هم می‌کنند از این که برخی از افراد، با وجود نداشتن اطلاعات کافی درمورد آن ها، قضاوتشان می‌کنند ناراحت می‌شوند و این موضوع برای آن‌ها بسیار آزاردهنده است.

شما می‌دانید که چگونه گوش کنید
افراد با شخصیت قوی می‌دانند چگونه به صحبت‌های دیگران گوش دهند که در این میان، ممکن است فکر کنید که مردم از آن‌ها به خاطر این کارشان قدردانی می‌کنند، امّا در حقیقت، شنیده شدن و تشویق شدن باعث می‌شود افرادی که به این موضوع عادت ندارند از این کار متعجب شوند.

شما نیازی به توجه ندارید

داشتن این نوع شخصیت به معنای عدم نیاز به توجه است، امّا شائبه‌ای که در این میان وجود دارد این است که اغلب افرادی که با آن‌ها روبرو می‌شوید فکر می‌کنند وقتی به دیگران نیاز نداشته باشید پیشرفت می‌کنید و اگرچه این ویژگی شخصیتی شما باعث می‌شود که مردم را به سوی خود جذب کنید، امّا در حقیقت، این طور نیست چراکه میزان معاشرت شما به این دلیل نیست که می‌خواهید این کار را انجام دهید بلکه به این دلیل است که دیگران به افرادی، چون شما در اطراف خود نیاز دارند.

شما فردی نترس هستید
این که فردی کاملا نترس هستید درست نیست و احتمالا چیزی وجود دارد که شما از آن بترسید، امّا تفاوت شما و سایر افراد در این است که شما اجازه نمی‌دهید سایه این ترس روی زندگی شما سنگینی کند و شیوه زندگی شما را تغییر دهد.

از امکانات نداشتن به عنوان یک فرصت استفاده می‌کنید

در اغلب مواقع، امکانات نداشتن باعث رشد استعداد‌ها و خلاقیت‌های فرد می‌شود و فرصتی برای بهتر انجام دادن کار است چرا که شما می‌دانید انسان کاملی نیستید و تمام تلاش خود را می‌کنید که بهترین خود را انجام دهید.
برخی از افراد فکر می‌کنند همراهی و در حصور افرادی که شخصیت قوی دارند دشوار است، امّا در حقیقت این طور نیست چرا که دیگران را به چالش می‌کشید که بهترین نسخه خودشان باشند و این بسیار مهم است.


باشگاه خبرنگاران


بازگشت به ابتدای صفحه
ارسال به دوستان
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
روایت تصویری
نگاه دوم
پیشنهاد سردبیر
پربازدیدها

تصمیم یحیی گل محمدی برای خرید دو چهره مطرح لیگ برتر

واشنگتن: انگلیس در شکل‌دهی پاسخ به ایران پیش‌قدم می‌شود

کارشناس لبنانی: آمریکا و عربستان سعودی عامل تیراندازی جنوب بیروت هستند

زمان پخش زنده مسابقات وزنه برداری المپیک/جدول

آغاز ریاست‌جمهوری ابراهیم رئیسی/ رئیس جمهوری: اقتصاد کشور را شرطی نمی‌کنیم/رهبر انقلاب: دولت مظهر وفاق باشد/ با مردم صادقانه گفتگو کنید

حیف و میل صدا و سیما در سریال سازی/ با این روش مدیریت، ۱۵۰ میلیون یورو هم کم است!

احتمال تعطیلی دو هفته‌ای کشور قوت گرفت

تمدید۴ بازیکن با پرسپولیس / موافقت با شروط تمام بازیکنان به جز یک نفر

ابراز تأسف مسکو از عدم امکان پیوستن ایران به مذاکرات صلح افغانستان

عکس/ دوست صمیمی ارشا اقدسی خبر فوت وی را تایید کرد

آسوشیتدپرس: چهار کشتی در سواحل امارات از کنترل خارج شده‌اند

تا کنون از ابزار مذاکره نتیجه مثبتی گرفته نشده است/ در دولت رئیسی ایران باید دنبال اهرم های فشار بر آمریکا و اروپا در‌ حوزه مشکلی و هسته‌ای و پهپادی باشد

تیرباران وحشتناک مرد میوه فروش وسط خیابان +عکس

سعید معروف از والیبال خداحافظی کرد