اولین چیزی که در تصویر مشاهده می‌کنید، راز‌های درونی شما را آشکار می‌کند.
کد خبر: ۱۸۷۰۷۶
تاریخ انتشار:۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۷ - 26 January 2021
به گزارش روزپلاس، تصویری که در ادامه مشاهده می‌کنید، مطابق با زمینه و فرم روانشناسی گستالت طراحی شده است. این یک تصویر ترکیبی از دو یا چند عنصر است که درک آن‌ها به صورت همزمان دشوار یا غیرممکن است. در این تصویر اولین چیزی که توجهتان را به خودش جلب می‌کند، می‌تواند راز‌های درونی شما را برملا کند.

با این تست روانشناسی از درون خود باخبر شوید


درخت

با این تست روانشناسی از درون خود باخبر شوید

اگر در اولین نگاه، توجهتان به درخت جلب شد، به این معنی است که بیش از حد به عقل و منطق اعتماد می‌کنید. این یک نگرش مثبت در جنبه‌های مختلف زندگی شما است، زیرا شما یک رهبر به دنیا آمده‌اید و ظرفیت سازماندهی مهارت‌ها و مدیریت افراد را دارید.

توانایی شما همچنین به شما در حل مشکلات پیچیده زندگی روزمره کمک می‌کند. با این حال، این واقع‌گرایی که ویژگی شما است، می‌تواند شما را نیز متوقف کند، زیرا رویا‌ها و اهدافی که پیشنهاد می‌کنید باید جاه‌طلبانه‌تر باشند. به آن‌ها خواهید رسید، اما باید کمی صبور و آرام باشید.

این عدم خودانگیختگی در تجربیات یا تصمیمات روزمره شما باعث می‌شود لحظات باورنکردنی، خطرات و اشتباهات غیرضروری را که در واقع قسمت ارزشمند زندگی هستند، از دست بدهید. خوش‌بین باشید و برای ایده‌های خود بجنگید، زیرا هیچکس این کار را برای شما انجام نمی‌دهد.

شجاع باشید، زیرا شما فردی ایده‌آل برای الهام بخشیدن به دیگران هستید، اما اگر در یک موقعیت مهم بخاطر ترس لغزش داشته باشید و هر آنچه را که دارید، رها کنید، از شما پیروی نخواهد شد. برای خود ارزش قائل شوید، به خود اجازه دهید شکست بخورید و از شکست خود درس بگیرید.

گوریل

با این تست روانشناسی از درون خود باخبر شوید

اگر تصویر گوریل توجه شما را به خود جلب کرده است، به این معنی است که شما، هم از خود و هم از دیگران به شدت انتقاد می‌کنید. شما قبول ندارید که دیگران اینقدر از خودشان انتظار نداشته باشند یا در مناطق مختلف با سرعت شما پیشرفت نکنند. شما نمی‌توانید تحمل کنید که وقت خود را هدر می‌دهید و به همین دلیل است که خود را مشغول می‌کنید و سعی می‌کنید دانش جدیدی درباره جهان اطراف خود کسب کنید. شما ایده‌های تازه‌ای دارید و هوش شما مسیر‌هایی را باز می‌کند که افراد دیگر نمی‌توانند درک کنند.

با این حال، این مسئله باعث می‌شود دشمنان را شکست دهید و نمی‌توانید اجازه دهید یکی از بزرگترین فضایل شما در برخی شرایط به ضرر شما تبدیل شود. شما همانطور که به عقاید و تصمیمات خود اعتقاد دارید، نباید سعی کنید آن‌ها را به دیگران تحمیل کنید، زیرا هر فردی متفاوت فکر می‌کند و احترام باید یک قاعده اساسی برای هر تماس بین فردی باشد. اگر جلوی این لجبازی را که گاهی نشان می‌دهید، نگیرید، ممکن است عزیزانتان را از دست بدهید.

شیر

با این تست روانشناسی از درون خود باخبر شوید

شما فردی قدرتمند هستید که به ابتدایی‌ترین غرایز خود گوش فرا می‌دهید و آن‌ها را اغلب به نمایش می‌گذارید. این کار شما را کمی وحشی جلوه می‌دهد و می‌توانید بدون فکر کردن و آگاهی از آن، به اطرافیان خود آسیب برسانید.

از طرف دیگر، عزم راسخ شما قابل ستایش است و سخت‌کوشی شما سلاحی است که برای اثبات اینکه مردی بسیار ارزشمند هستید از آن استفاده می‌کنید.

شما همیشه روی اهداف خود تمرکز می‌کنید و آن‌ها را تحت هیچ شرایطی رها نمی‌کنید. مانند شیرزنی که غزال را شکار می‌کند، به دنبال رویا‌های خود می‌روید و به راحتی اجازه نمی‌دهید که آن‌ها از برخی ویژگی‌های منفی در رفتار شخصی که شیر را در ابتدا دیده است، فرار کنند، اما این باعث می‌شود فرد منحصر به فردی باشید که به توصیه دوستان نزدیک خود مخصوصاً اگر اعتقاد دارید تصمیمات شما درست و دقیق است، توجهی نمی‌کنید.

اینگونه نیست که شما آن‌ها را رد کنید، اما بیشتر وقتی که خیلی دیر است به آن‌ها گوش می‌دهید. شما باید از شکست‌هایی که گاهی دردناک هستند، درس بگیرید، اما وقتی به دیگران اجازه می‌دهید به شما کمک کنند می‌توانید از رنج و درد بسیاری جلوگیری کنید. کار گروهی یک امر بسیار مهم در افراد موفق است و اگر به خود اجازه دهید، می‌توانید موفق باشید.

ماهی

با این تست روانشناسی از درون خود باخبر شوید

اگر ماهی اولین چیزی بود که دیدید، به این معنی است که شما در حال گذراندن لحظه‌ای هستید و فکر می‌کنید در بیشتر موارد همه چیز خوب خواهد بود تا زمانی که به شما خیانت شود. شما سعی می‌کنید هرگز احساس نفرت نکنید و افراد دیگر را بخشی مهم از زندگی خود می‌دانید.

شما عنصری از واقعیت جهانی هستید، اما دنیای مادی که در آن زندگی می‌کنید نیز می‌تواند مشکلات و سوءتفاهماتی ایجاد کند. به دیگران فقط مهربانی نشان ندهید، سعی کنید از برخی مزایا استفاده کنید.


باشگاه خبرنگاران 


بازگشت به ابتدای صفحه
ارسال به دوستان
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
روایت تصویری
نگاه دوم
پیشنهاد سردبیر
پربازدیدها

آلمان: آمریکا برای گفت‌وگوی غیررسمی با اعضای برجام تمایل دارد

گروسی: آژانس سه ماه به راستی‌‌آزمایی ضروری در ایران ادامه می‌دهد

ظریف: ما «اقدام» را با اقدام پاسخ می‌دهیم

پیام همسر قدیمی ترین اسیر جهان به رژیم صهیونیستی

خط تماس تل‌آویو-ریاض برای هماهنگی سیاست‌ها در خصوص آمریکا

شناسایی گونه مقاوم به واکسن‌های کنونی کرونا در ژاپن

پلیس کنگره: مأموران امنیتی درباره استفاده نیروی مرگبار علیه مهاجمان تردید داشتند

وزارت دفاع روسیه: تروریست‌ها در سوریه برای حمله شیمیایی آماده می‌شوند

هواشناسی: ادامه بارش برف و باران در شمال غرب کشور/ ورود سامانه بارشی جدید از چهارشنبه

زلزله‌ای به بزرگی ۵.۶ ریشتر سی سخت را لرزاند/انتقال ۱۰ مصدوم به مراکز درمانی در سی سخت/ ریزش کوه محور یاسوج به سی سخت را مسدود کرد

نخستین تصاویر از خسارات زلزله سی ‎سخت

تسلیحات متعارف حق ماست و قابل مذاکره نیست

افتخار ما اداره کشور بدون نفت است/ آمریکا اشتباهات دولت قبل را جبران کند

ارتفاع عجیب برف در روستای نورآباد لرستان/عکس