این تصویر به شما نشان خواهد داد که چه چیزی در این دنیا می‌خواهید.
کد خبر: ۱۸۵۹۲۵
تاریخ انتشار:۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۰ - 16 January 2021
به گزارش روزپلاس، گاهی اوقات در این دنیا آرزو‌هایی داریم که در ضمیر ناخودآگاه ما پنهان شده‌اند و هیچکس حتی خودمان هم نمی‌توانیم درک کنیم که چه چیزی از این دنیا می‌خواهیم، پس باید به یک فرد یا یک چیزی رجوع کنیم تا بتوانیم آن‌ها را از عمق شخصیت خودمان بیرون بکشیم و پیدا کنیم.

در ادامه یک تست روانشناسی برای شما آماده شده است که باید به تصویر نگاه کنید و بگویید که در این تصویر چه چیزی می‌بینید. آن چیزی که شما در تصویر می‌بینید، آرزوی بزرگ شما در این دنیا را مشخص خواهد کرد.

تست روانشناسی که مهم‌ترین خواسته‌تان را بازگو می‌کند

اقیانوس عمیق

آرزوی بزرگ شما شجاعت است.

شما می‌خواهید کنترل زندگی را به عهده بگیرید و طوری زندگی کنید که انگار روز آخر زندگی شما است. شما با این آگاهی زندگی می‌کنید که هر روز شما شمرده می‌شود و همین مسئله شما را به سمت ریسک‌های بزرگ زندگی سوق می‌دهد تا پاداش‌هایی برای خودتان کسب کنید.

شما از آن دسته افرادی هستید که دیگران دوست دارند از او الگوبرداری کنند، زیرا ظاهراً هیچگاه بیکار نیستید و همیشه مرز‌های زندگی خود را زیر پا می‌گذارید. شما وقت خود را صرف تجزیه و تحلیل سود یا هزینه خود نمی‌کنید و در عوض، تصمیم می‌گیرید که قلب و ذهنتان شما را راهنمایی کند.

تا زمانی که خودتان را به چالش می‌کشید، قلب شجاع شما باید شما را به خوبی هدایت کند.

رنگ

آرزوی بزرگ شما آرامش است.

لحظات ساکت و آرامی که در ذهن خود سپری می‌کنید، لحظاتی هستند که بیشتر از همه به آن‌ها علاقه دارید. سر و صدای زندگی روزمره برای شما طاقت‌فرسا است و شما را بیش از حد خسته می‌کند و آرزو دارید که آرامش و تعادل درونی و بیرونی و ارتباط عمیقی که در درون خود احساس می‌کنید، همیشه داشته باشید.

اگرچه زندگی اجتماعی خوبی دارید، اما باز هم اطمینان حاصل کنید که هرروز وقت خود را برای تجربه آرامش اختصاص دهید. شما در هر جنبه از زندگی خود به دنبال این آرامش هستید و همه به دلیل همین آرامش و صلحتان، شما را دوست دارند. بنابراین، جهان به شدت به طبع بلند شما احتیاج دارد و بهتر است این آرامش خود را از دیگران دریغ نکنید.

جو

آرزوی بزرگ شما میراث است.

شما اغلب به این فکر هستید که چه میراثی از خود در این دنیا باقی خواهید گذاشت. این نه از یک جذابیت بیمارگونه، بلکه از یک تمایل عمیق و شدید به جای گذاشتن اثر خود در این جهان ناشی می‌شود. شما اعتقاد دارید که هر یک از ما در این دنیا قدرت این را داریم که بزرگتر از خودمان باشیم و به طریقی غیرقابل تصور بر جهان پیرامون خود تأثیر بگذاریم.

شما تیزبین، بلندپرواز و سخت‌کوش هستید. در حالی که دیگران برای دیگر کار‌های خود برنامه‌ریزی می‌کنند، شما در ذهنتان به هدف بعدی خود فکر می‌کنید تا به سمت آن حرکت کنید. شما بی‌قرار هستید و همیشه می‌کوشید در ایستگاه بعدی زندگی باشید. اگر مدام به خود فشار بیاورید و هرگز تسلیم نشوید، واقعاً متوقف نخواهید شد.

گرانیت

آرزوی بزرگ شما عشق است.

میل شما برای ارتباط داشتن با دیگران بر شما حاکم است. خواه این یک رابطه عاشقانه باشد که شما به دنبال آن هستید و یا صمیمیت عمیق در خانواده یا دوستی، این همان چیزی است که انگیزه شما را حفظ می‌کند. شما روح گرم و دلسوز و روحیه پرورشی دارید که دیگران را به سمت خود می‌کشاند.

شما مردم را برای هر آنچه می‌توانند و همه شگفتی موجود در آن‌ها می‌بینید و همین دید، شما را به سمت آن‌ها می‌کشاند. تردیدی نیست که سفر زندگی شما را به هرجایی برساند، همیشه با کسانی که از شما مراقبت می‌کنند و یک عشق بزرگ که شما را در بر می‌گیرد محاصره خواهید شد.

سطح یک سنگ

آرزوی بزرگ شما امید است.

در حالی که ممکن است، بسیاری از افراد بدبین، خوش‌بینی شما را یک ساده‌لوحی بدانند، شما فهمیده‌اید که امید به آینده‌ای بهتر است که درون شما وجود دارد. شما پرشور و آرمان‌گرا هستید. شما می‌فهمید که پتانسیل‌های زیادی در اطراف ما وجود دارد و ما برای دستیابی به چیز‌های بزرگ، فقط باید از آن پتانسیل‌ها استفاده کنیم.

وقتی دیگران گرفتار مشکلات زندگی روزمره می‌شوند، شما از آن‌ها پیشی می‌گیرید و زیبایی‌هایی را که آینده به ارمغان می‌آورد، در نظر می‌گیرید. خلق و خوی درخشان شما، همه افراد اطراف خود را آلوده می‌کند، زیرا آن‌ها نیز یاد می‌گیرند که آرزو داشته باشند.

تا وقتی امید در درون شما زنده است، شما همیشه بهترین خواهید بود.


باشگاه خبرنگاران


بازگشت به ابتدای صفحه
ارسال به دوستان
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
روایت تصویری
نگاه دوم
پیشنهاد سردبیر
پربازدیدها

خبرگزاری فرانسه: قطعنامه پیشنهادی غربی‌ها علیه ایران احتمالاً روز جمعه به رأی گذاشته می‌شود

غریب‌آبادی: فقط به اقدامات عملی نگاه می‌کنیم

جان‌باختن حداقل ۷ نفر در آتش سوزی اردوگاه الهول در سوریه

پنتاگون: نمی‌توانیم حمله به عین‌الاسد را به گروهی منتسب کنیم

گوترش و وزیر خارجه قطر درباره احیای برجام گفت‌وگو کردند

روایت همرزم شهیدسرلشکر خلبان بیرجند بیک محمدی از آخرین ماموریت و لحظه شهادت ایشان

ما آینده مبهم کشور را روشن کردیم/ تن به بازی دولت آمریکا نمی‌دهیم

دفاع نخست‌وزیر اسلواکی از استفاده از واکسن «اسپوتنیک» برای نجات جان مردم

۵ سال نامزدی آسیه اسدزاده با علی انصاریان حقیقت دارد؟+عکس

تمرکز مجلس بر کاهش وابستگی به نفت در بودجه ۱۴۰۰/ پذیرش مشروط FATF امکان پذیر نیست

تلاش برای تصویب قطعنامه در شورای حکام تهدیدکننده دیپلماسی است

پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت حاج محسن آقا قلهکی از معتمدین امام خمینی در بازار

برخی از راهکار‌های رها شدن از بند افسردگی

توافق ایران و آژانس محرمانه‌ است/ به قطعنامه احتمالی شورای حکام واکنش مناسب خواهیم داشت